Flirtik.sk

Vstup na stránky Flirtik.sk je povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Vstupom na stránky súhlasíte s uvedenými podmienkami vstupu.

Mapa Slovenska Mapa Slovenska BL TA NI BC KI PV ZI TC

Vítejte na FLIRTIK.sk

Vítame Vás na Flirtík.sk - erotická zoznamka, kde si zaručene nájdete svojho partnera. Sex zoznamka je ideálny spôsob, ako tráviť príjemné chvíle s opačným pohlavím a užiť si. Už nemusíte loviť po rôznych fórach či pokecoch - špeciálna sexuálna zoznamka je tu pre Vás. Nájsť partnera na sex nikdy nebolo jednoduchšie. 

Adore G Vibe tlakový vibrátor - iba 68,22 eur! - TOP - Ostatné - - 24.09.2023 Správa inzerátu
obrázok
obrázek

Tlakový vibrátor Adore G Vibe(+darček) radíme medzi tzv. duálne pomôcky, ktoré kombinujú tlakovú stimuláciu klitorisu s vibráciami na dráždenie bodu G. Zároveň je našou najpredávanejšou hračkou a predstavuje zlatú strednú cestu pre tých, ktorí neradi dlho vyberajú. Pomôcka Adore G Vibe vás nadchne skvelým anatomickým tvarom a vlastnosťami, ktoré by ste našli u tých najdrahších modelov. Odporúčame ho ženám, ktoré hľadajú svoju prvú duálnu hračku, rovnako ako skúseným milovníčkam silných orgazmov. Tlakový vibrátor Adore G Vibe nesmie chýbať v žiadnej zbierke erotických pomôcok.

Cena: 68,22EUR
Kontaktovat inzerenta

 Zostáva 1000 znakov z 1000

Pre ochranu pred spamom označte políčko „Nie som robot“