Flirtik.sk

Vstup na stránky Flirtik.sk je povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Vstupom na stránky súhlasíte s uvedenými podmienkami vstupu.

Mapa Slovenska Mapa Slovenska BL TA NI BC KI PV ZI TC

Vítejte na FLIRTIK.sk

Vítame Vás na Flirtík.sk - erotická zoznamka, kde si zaručene nájdete svojho partnera. Sex zoznamka je ideálny spôsob, ako tráviť príjemné chvíle s opačným pohlavím a užiť si. Už nemusíte loviť po rôznych fórach či pokecoch - špeciálna sexuálna zoznamka je tu pre Vás. Nájsť partnera na sex nikdy nebolo jednoduchšie.

Upozornenie: V prípade zneužitia kontaktných údajov a poškodenia cudzej osoby plne spolupracujeme s policiou sk, ktorá tieto prípady vždy úspešne aj rieši.

*REÁL* DISKRÉT>TRTKAČKA>GRÁTIS! 0907486322 ZVOLEN - Pár hľadá - Dopyt - 14.01.2024 Správa inzerátu
obrázok
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

**REÁL->>>LUXUS-DISKRÉTNA-SPOLOČNOSŤ-OD 1-až-24 a viac hod NEVŠEDNÁ.EXCLUSIVE V.I.P.SPOLOČNOSŤ ***Sme sexi atraktívny párik(ŽENA & MUŽ)ona:On 33/176/do hladka vyholený M18cm dľžka/hrúbka 5,5cm) radi sa stretneme. JA A MÔJ SEXI PRIATEĽ PONÚKAME SUPER DISKRÉTNU SPOLOČNOSŤ i nevšednu super spoločnosť(MEGA ZÁBAVA= DOHODA),alebo sa radi necháme pozvať>>> + aj MEGA SEX STRETKO-AKCIE...PRE:MY+Ž...= GRÁTIS !!! ,MY+Ž+M...=DOHODA !, alebo MY+ŽM+ŽM..->>>SW,LIVE SEX=>DOHODA,MY+M,MY+MM,MY+MM..M...GANG-BANG,. od nás...,ale iba TVOJA "ŠTEDROSŤ" zaváži. ***JA-MARCCO- :PONÚKAM DISKRÉTNE STRETKO PRE SAMOSTATNÝM DÁMAM = **GRÁTIS**!A AJ PÁRIKOM(HETERO-BI)=**GRÁTIS**! ĎALEJ AJ SAMOSTANÝ GAY-SEX STRETKO...SOM -AKTIV & PASÍV...-M+M,M+MM,M+MMM...G-B atď dohoda). Pri našej megasexovačke sa môžeme fotit aj točiť video=DOHODA.Zavolaj a dozvies sa viac

Praktiky: 69, anál, bondage, deepthroat, erotická masáž, fisting, footfetish, klasika, lesbická show, lízanie, masáž, masáž prostaty, masturbácia, orál, pánsky anál, pervers, piss, pripinák, SM, vzájomný orál


Meno: SEXI *BI* PÁRIK
Vek: 27
Telefón: 0907486322
(Dobrý deň, volám na inzerát
z Flirtik.sk…)
Lokalita: ZVOLEN
Banskobystrický kraj
Inzerát č. 755