Flirtik.sk

Vstup na stránky Flirtik.sk je povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Vstupom na stránky súhlasíte s uvedenými podmienkami vstupu.

Mapa Slovenska Mapa Slovenska BL TA NI BC KI PV ZI TC

Vítejte na FLIRTIK.sk

Vítame Vás na Flirtík.sk - erotická zoznamka, kde si zaručene nájdete svojho partnera. Sex zoznamka je ideálny spôsob, ako tráviť príjemné chvíle s opačným pohlavím a užiť si. Už nemusíte loviť po rôznych fórach či pokecoch - špeciálna sexuálna zoznamka je tu pre Vás. Nájsť partnera na sex nikdy nebolo jednoduchšie.

Upozornenie: V prípade zneužitia kontaktných údajov a poškodenia cudzej osoby plne spolupracujeme s policiou sk, ktorá tieto prípady vždy úspešne aj rieši.

Masturbátor Clear Jack - Vagína aj anál ! - Ostatné - Ponuka - 09.07.2024 Správa inzerátu
obrázok
obrázek

Masturbátor Clear Jack je najobľúbenejší produkt, ktorý patrí do základnej výbavy každého muža. Vyrába sa z pružného TPR materiálu, ktorý po nalubrikovaní parádne mliaská a vierohodne tým napodobňuje pocity pri prieniku do vlhkej vagíny alebo dobre premazaného zadočku. A aj keď na prvý pohľad vyzerá nenápadne, tak realistické zážitky umocňuje aj jeho vrúbkovaná vnútorná štruktúra a dva otvory. Jeden z nich je užší, aby evokoval tesný análik, zatiaľ čo ten druhý má väčší priemer a pripomína vstup do vagíny. Veríme preto, že si masturbátor nájde svojich fanúšikov naprieč celým stádom sexperimentátorov. Takže páni, či už ste v oblasti erotiky zelenáči, ktorí doteraz spávali po boku svojej Anči, alebo už ste skúsení majstri, masturbátor Clear Jack sa stane vašou pravou rukou.


Priehľadná farba – vizuálna stimulácia
2 v 1 – vagína aj anál
TPE/TPR materiál – pružný a mäkký
Vnútri vrúbky – super stimulácia
Super veľkosť – padne do ruky
Super cena – nevysaje peňaženku

Najpredavanejsí model.
(kategórie muži / umele-vaginy-masturbatory)

Pri nákupe 60 € máte dopravné zadarmo, stáli zákazníci už nad 35 €.

Klikni na WWW odkaz nižšie a prečítaj recenzie.
Kontaktovat inzerenta

 Zostáva 1000 znakov z 1000

Pre ochranu pred spamom označte políčko „Nie som robot“