Flirtik.sk

Vstup na stránky Flirtik.sk je povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Vstupom na stránky súhlasíte s uvedenými podmienkami vstupu.

Mapa Slovenska Mapa Slovenska BL TA NI BC KI PV ZI TC

Vítejte na FLIRTIK.sk

Vítame Vás na Flirtík.sk - erotická zoznamka, kde si zaručene nájdete svojho partnera. Sex zoznamka je ideálny spôsob, ako tráviť príjemné chvíle s opačným pohlavím a užiť si. Už nemusíte loviť po rôznych fórach či pokecoch - špeciálna sexuálna zoznamka je tu pre Vás. Nájsť partnera na sex nikdy nebolo jednoduchšie.

Upozornenie: V prípade zneužitia kontaktných údajov a poškodenia cudzej osoby plne spolupracujeme s policiou sk, ktorá tieto prípady vždy úspešne aj rieši.

 

 1. Musím sa pred vložením inzerátu prihlásiť alebo zaregistrovať?
  Na Flirtik.sk sa registrovať nemusíte, Váš inzerát môžete vložiť okamžite a po zadaní hesla ho tiež kedykoľvek editovat a raz denne si ho môžete tiež bezplatne obnoviť. Pridanie inzerátu je bezplatné.

 2. Ako inzerovať?
  Pred vložením inzerátu si prosím prečítajte podmienky inzerovania. Nový inzerát môžete pridať z akejkoľvek stránky inzertného servra po kliknutí na odkaz Pridať inzerát, ktorý sa nachádza v lište vpravo hore alebo v menu naľavo pod vyhľadávaním. Najskôr zvolíte typ, a to buď ponuka alebo dopyt, následne vyberiete správnu kategóriu, do ktorej Váš inzerát patrí. Napíšete nadpis + popis inzerátu, uvediete Vašu lokalitu a nahráte pokiaľ chcete k Vášmu inzerátu fotografie (možnosť nahrať až 15 fotografií). Fotografie nie sú podmienkou, ale celkom určite zvýšia záujem o vás alebo vaše služby.

  Nakoniec vpíšete Vaše údaje - teda meno, telefonický kontakt, prípadne email (nie je podmienkou) a zadáte Vaše heslo, ktoré je potrebné si zapamätať (heslo slúži nielen pre vloženie, ale tiež pre editáciu či zmazanie Vášho inzerátu). Heslo neodporúčame voliť v tvare 1111, 1234, AAAA apod. Zvoľte radšej zložitejšie heslo a to si niekam poznačte alebo zapamätajte.

  Po kliknutí na tlačítko "Odoslať" sa Váš inzerát okamžite objaví v sekcii a kategórii, do ktorej ste ho vložili. Odporúčame inzerát následne skontrolovať a pokiaľ ho chcete opraviť, môžete tak učiniť po zadaní hesla. Pokiaľ ste heslo zabudli, ďalší postup je uvedený nižšie v bode 5.

 3. Vložil som inzerát, ale nemôžem ho nájsť, aby som ho editoval
  Kliknite na hlavnej stránke na "moje inzeráty" a do políčka napíšte svoje telefónne číslo (prípadne email), ktoré ste pri vkladaní inzerátu uviedli. Pozrite sa, či ste svoj inzerát vložili do správnej kategórie a prípadne ho editujte.

 4. Na Flirtik.sk je jeden alebo viac inzerátov s mojim telefónnym číslom, ale inzeráty som nevložil ja 
  Napíšte nám na email: economyin@seznam.cz o ktorý inzerát sa jedná, zašlite nám odkaz na neho alebo jeho číslo (nájdete v detaile inzerátu). Inzerát po overení obratom vymažeme.

 5. Zabudol jsem heslo 
  Kliknite v detaile inzerátu na "správa inzerátu"a následne kliknite na "Zabudli ste svoje heslo?" a vygenerujte si odkaz na zmenu hesla, ktorý vám príde na váš email. Pokiaľ ste zadali zlý neplatný email, heslo Vám bohužiaľ nemôže prísť.

 6. Prečo sa mi pri vložení druhého rovnakého inzerátu ten prvý vložený vymaže? 
  Zrejme zadávate totožné alebo veľmi podobné inzeráty. Inzercia duplicitných inzerátov je na Flirtik.sk zakázana. Pri opakovanom nedodržovaní pravidiel môžeme pristúpiť k trvalému zablokovaniu inzerenta.

 7. Prečo sa mi mažú starie inzeráty? 
  Inzeráty se na serveri zobrazujú vždy 2 mesiace. Pokiaľ však v priebehu tejto doby (2 mesiace od podania) inzerát klikom obnovíte (viď tlačítko "obnovenie inzerátu"), tak sa táto dvojmesačná lehota posúva a začína bežať znovu odo dňa obnovy.

 8. Čo znamená v mojom detaile inzerátu "obnoviť inzerát"
  Na Flirtik.sk našim inzerentom ponúkame možnosť bezplatne obnoviť svoj inzerát vždy raz za 24 hodín od jeho podania alebo posledného obnovenia. Stačí u Vášho inzerátu kliknúť na odkaz "obnoviť inzerát". Obnovený inzerát sa posunie v danej kategórii hore tak, ako by bol na naše stránky práve pridaný a zároveň sa mu predĺži jeho pôvodne dvojmesačná lehota. Vďaka pravidelnej obnove Vášho inzerátu ho u nás uvidí viac návštevníkov (inzerát je stále aktuálny) a zvýši sa tak pravdepodobnosť záujmu o vašu ponuku alebo dopyt.

 9. Nedarí sa mi k inzerátu vložiť fotografie
  Fotografie musia byť vo formáte .jpeg alebo .png. Ak sú moc veľké, môže nahranie trvať aj niekoľko minút (podľa rýchlosti Vášho pripojenia). Zmenšite ich v grafickom programe (napr. Vo PhotoShope alebo Maľovaní) a urýchlite tak nahranie fotografií.

 10. Potrebujem kontaktovať prevádzkovateľa týchto stránok
  Ak máte problém s vložením Vášho inzerátu, jeho editáciou alebo ste objavili akýkoľvek iný problém (napr. s funkčnosťou stránok), alebo naopak máte návrh na vylepšenie, chýba vám u nás nejaká funkcia a podobne, kontaktujte prosím našu podporu na emaile: economyin@seznam.cz

 

 

Pred samotnou inzerciou na našich stránkach Vám odporúčam prečítať si tieto pravidlá inzerovanie u nás. Dozviete sa čo je a čo nie je v inzercii dovolené a vyhnete sa tak prípadnému zmazaniu Vášho inzerátu, či jeho editácii. 

 

 

Ako správne napísať úspešný, pútavý a výstižný inzerát?

Spôsob, akým inzerát napíšete, zásadne ovplyvní jeho úspešnosť. Ponúkame Vám tu niekoľko užitočných rád a tipov ako na to:

 • Nadpis inzerátu:
  Nadpis inzerátu slúži nielen na upútanie pozornosti, ale je tiež veľmi dôležitou súčasťou prvotného predajného oznámenia. Nadpis by mal stručne a hlavne výstižne popisovať ponúkanú alebo dopytovanú vec. Na našej erotickej zoznamke môže mať nadpis maximálne 50 znakov.

  Príklad: Inzerát s nadpisom "24-ročná, prsia č.3, štíhla hľadá muža" bude mať celkom iste vyššiu úspešnosť (väčšiu zobrazovanosť a tým pádom aj odozvu) ako inzerát s nadpisom "Hľadám muža", "Hľadám" či "Nájde sa muž? ".

 • Text inzerátu:
  Tu platí to isté ako pri nadpise, teda aj v popise by ste mali presne pomenovať čo, ako a kde ponúkate. Len s tým rozdielom, že v popise inzerátu sa môžete o ponúkanej službe rozpísať. V texte inzerátu umožňujeme napísať až 2500 znakov. Je dobré napísať čo najviac podrobností o ponúkanej službe, výhody, rozdiely oproti iným atď. atď.

 • Kontaktné údaje:
  V inzeráte uveďte Vaše správne a pravdivé kontaktné údaje, na ktorých budete skutočne k zastihnutiu. V prípade, že z nejakého dôvodu nechcete pri inzeráte uvádzať viac kontaktných údajov, stačí pri vkladaní inzerátu uviesť len telefonický kontakt (v našej inzercii nieje tel. kontakt podmienkou). Emailové adresy u inzerátov nezverejňujeme. Ak však svoj email pri zadávaní inzerátu uvediete, zobrazí sa u vášho inzerátu kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého Vás potenciálny záujemca môže kontaktovať. Je dobré čas od času skontrolovať zložku "Spam" vo Vašom emaily, či Vám odpovede nechodia do nej.

 • Fotografie:
  Kvalitné fotografie Vás (alebo časti Vášho tela) sú veľmi dôležité. Nie nadarmo sa hovorí, že fotka "predáva". Odporúčame si dať trochu práce a nafotiť obrázkov hneď niekoľko. Na našich inzertných stránkach je možné k inzerátu pridať až 15 fotografií, čo je dosť na to, aby si druhá strana urobila o vás dostatočný obraz. Ak chcete zostať radšej anonymný, samozrejme žiadne fotografie k vášmu inzerátu nenahrávajte.

  Vždy je dobré sa fotiť za denného svetla (nie tma, šero, silné slnečné žiarenie, dážď).

  Odfoťte sa z rôznych strán - z uhla a podobne.
  Pekné ostré fotky zvyšujú záujem o Váš inzerát.

 

Stále sa vám na váš inzerát nikdo neozýva?

Pridali ste inzerát podľa našich odporúčaní a stále nič? Váš inzerát sa mohol dostať do nižších pozícií vo výpise inzerátov a vidí ho teda menej ľudí. Odporúčame ho u nás 1x denne jedným klikom bezplatne obnoviť, čo Vám zabezpečí, že Váš inzerát uvidí o mnoho viac návštevníkov ako zvyčajne. Niekedy môže byť problém aj v nekvalitnom popise (textu) u vášho ponukového či dopytového inzeratu. Pridajte foto vás alebo vášho tela a zatraktívnite text vášho inzerátu (nadpis, opis).